Украина

Міській клуб тхеквондо, хапкідо і рукопашного бою "Патріот" во Львове

График работы:
Пн − Вс
08:00 - 22:00
Разовое занятие:
0 грн.
Длительность:
0 мин.
Адрес:
Міській клуб тхеквондо, хапкідо і рукопашного бою "Патріот"
г. Львов ул. Варшавская , 126
Львівській міській клуб тхеквондо, хапкідо і рукопашного бою "Патріот" був створений групою інструкторів та ентузіастів для розвитку в місті Львові зазначених напрямків одноборств, пропаганди здорового спосібу життя та патріотичного виховання львівської молоді.

Членом клубу може стати будь-хто віком від чотирнадцяти років без расових, національних, релігіозних упереджень та кримінальних нахилів.

На даний час в спортзалах клубу розвиваються напрямки тхеквондо ВТФ, сін му хапкідо та прикладний (не спортивний) рукопашний бій.

Наші спортсмени приймають участь в змаганнях за правилами тхеквондо ВТФ, саньда, які проводяться зі спортсменами дружніх клубів "Кумган" та "Квон" у Львівській області та клубами інших областей. В даних видах одноборств вихованці клубу можуть похвалитися непоганими досягненнями.

В напрямках сін му хапкідо та реального рукопашного бою змагання не проводяться через високу травматичність змагальних поєдинків, а техніка відпрацьовується на спеціальних тренажерах та в обумовлених поєдинках.

Вступаючи в клуб "Патріот" кожен претендент промовляє перед строєм членів клубу урочисту обіцянку та виголошує заповіді члена клубу. Без цієї процедури до занять в залах клубу не допускається ніхто.

Через своєрідну специфіку технік, які викладаються в клубі, особи з кримінальними зв'язками та кримінальними нахилами відсіваються однозначно і безповоротньо. Головна мета клубу - це духовне та тілесне загартування захисників Батьківщини, про що і говорить назва клубу "Патріот".
0
 
Виктор Хрущ
Легкая атлетика
5
Автоспорт
0
Александр Петренко
Тхэквондо
0
Игорь Колинько
Борьба (классика)
0
Борьба вольная
0
Богдан Свищев
Айкидо
0
Футбол
0
Яна Майстренко
Айкидо
0
Дзюдо
0
Сергей Гончаров
Бодибилдинг
0
Бокс
0