Украина

Народный ансамбль танца "Барвинок" в Виннице

График работы:
Пн − Вс
08:00 - 22:00
Разовое занятие:
0 грн.
Длительность:
0 мин.
Адрес:
Народный ансамбль танца "Барвинок"
г. Винница ул. Стахурского , 44
Народний ансамбль танцю “Барвінок” був створений у 1984 році і, разом з фольклорною групою, працює на базі Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва “Барвінок”.

“Барвінок” – бажаний гість на багатьох заходах, що проводяться не тільки в м. Вінниці, а й в інших містах нашої держави та за кордоном. Висока виконавська майстерність, яскравий акторський талант юних артистів, художня довершеність кожного танцю, барвиста палітра костюмів та багатство музичного супроводу – ось складові частини успіху ансамблю.

Юним танцюристам гаряче аплодували в багатьох куточках України та країн співдружності від Львова до Владивостока. Ансамбль неодноразово побував на гастролях у Польщі, Чехії, Англії, Франції, Туреччині, Італії, Німеччині, Греції та Японії.

Щоб досягти висот мистецтва, повноцінно розкрити зміст будь-якого сценічного твору юним артистам необхідно мати добрі акторські навики, здібності до імпровізації та творчої інтерпретації створюваного на сцені образу. Це дуже складне завдання.

Слід також сказати, що чисто навчальна робота з хореографії, музики чи вокалу - це важка і часто одноманітна праця. І тільки пробуджуючи і розвиваючи у кожній дитині творчі начала, можна досягти поставленої мети. В "Барвінку" ця мета досягається настирливою творчою роботою таких педагогів як Оніщук О.Л, Селібаєв Л.О., Федченко Л.В., Глуховська Л.Л. Тимшина І.В., Бойко Л.М., Городецька В.Й., Оленич А.А., Батунін Г.Б. та інші.

Вихованцями Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва “Барвінок” є більше як 1000 дітей віком від 5 до 17 років, юних вінничан, які виховуються справжніми громадянами нашої держави, чесними і працелюбними, завзятими та веселими, і в багатьох випадках вони отримують справжню професію актора.

Сьогодні Народний ансамбль танцю “Барвінок”, один з найкращих дитячих колективів України, та його фольклорна група сповнені творчих планів та цікавих задумів і готові зробити все, щоб горде ім’я рідної Вінниці стало відомим у всьому світі.
0
 
Мирослава Судейченко
Танцы
10
Волейбол
5
Фотокорреспондент 5
Спортсмен 5
Алексей Кириллов
Танцы
0
Юлия Коваленко
Настольный теннис
0
Фитнес
0
Макс Бонер
Аэробика
0
Бодибилдинг
0
Анна Иванова
Танцы
10
Спортсмен 1
Визит Центр
Баскетбол
0
Борьба (классика)
0